ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ

Китайські автомобілі за останні роки кардинально змінили імідж, а рекордне зростання їх продажу взагалі говорить само за себе.

Haval – це справжній самостійний бренд, під яким авто випускаються на підприємстві Great Wall Motors. І це одна з найкращих автомобільних марок Піднебесної. У рейтингу 100 найпопулярніших брендів автомобілів цього року, складеному незалежною консалтинговою компанією Brand Finance, Haval визнано лідером серед 20 цінних автомобільних брендів Китаю. Він займає 16-те місце серед найкращих світових виробників!

ВИСОКА ЯКІСТЬ АВТОМОБІЛІВ

Із залученням професійної команди та за технологіями світового рівня було збудовано заводи Haval. Їх відрізняє високий рівень автоматизації, сучасне обладнання, передові технології виробництва та серйозний підхід до перевірки якості готової продукції. Один із заводів знаходиться у місті Тяньцзіні, другий — у Сюйшуї. Загалом 1.8 млн автомобілів Haval щорічно сходить із конвеєрів цих двох виробничих майданчиків.

Склад та структура кадрів, а також наявність передового обладнання дозволяють Центру HAVAL самостійно розробляти нові моделі кросоверів та позашляховиків. Виконується повний цикл робіт: планування, розробка дизайну, інженерне проектування, пробне виробництво, випробування нових автомобілів.

У виробничий комплекс входять штампувальний цех, зварювальний цех, цех фарбування та складальний цех. У кожному їх досягнуто високий рівень автоматизації. Роботи використовуються для точкового зварювання, перенесення та транспортування великих деталей, нанесення клею та виконання ряду інших завдань. Автоматизація дозволяє прискорити робочий процес, досягти високої точності виробництва, знизити інтенсивність праці робітників.

РЕТЕЛЬНЕ ТЕСТУВАННЯ

Технічний центр Haval розташований у місті Баодіні, Китай. Він був спроектований відомою німецькою архітектурно-проектною компанією та введений в експлуатацію у 2015 році. На території площею 250 000 кв. метрів розташовані: дослідницький центр, центр пробного виробництва, центр випробувань, центр розробки дизайну, центр обробки даних.

На кожному етапі виробництва автомобіль проходить строгу перевірку якості. На заводі Haval у Тяньцзіні збудовано найбільший тестовий полігон у Китаї. Тут готові автомобілі відчувають на міцність, надійність та комфорт. Після тестування автомобілі надходять у продаж.

На лінії тестування використовується сучасне обладнання німецької компанії DURR, де всі вузли автомобіля перевіряються на відповідність міжнародним стандартам. Обладнані дощова та вітрова камери, в яких імітуються різні види опадів та погодних явищ, а також проводяться випробування із зануренням автомобілів у воду та тряскою. Після того, як автомобіль перевірили співробітники та роботи, він вирушає на тестовий полігон. На треку завдовжки 2400 метрів представлено 10 різних типів дорожніх покриттів.

Салон Haval

Ми любимо наших клієнтів!

Тест Драйв

Запишіться вже сьогодні!

Haval у Полтаві та області

Полтава

вул. Київське шосе, 21 а

+38 (0532) 64-93-01
avtosalon@haval.poltava.ua