ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ HAVAL
У ПОЛТАВІ ТА ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ "АВТОСНАБ"

DARGO

від 1 379 005 грн
від 1 327 000 грн

Кольори

Crystal Black

2C-Orange

FU-Gray

Forest-Green

Mars Red

Hamilton White

ДЛЯ ТИХ, ХТО ВИБИРАЄ СВІЙ ШЛЯХ

Звичні міські дороги або маршрут бездоріжжя – за кермом HAVAL DARGO ви почуватиметеся комфортно в будь-яких умовах. Завдяки поєднанню двох різних категорій SUV в одній моделі автомобіль забезпечує функціональність міського кросовера та високу прохідність позашляховика.

ЯРКИЙ ТА БРУТАЛЬНИЙ

Урбаністичний дизайн та оригінальні геометричні форми кросовера HAVAL DARGO підкреслюють його надійність та готовність до випробувань. Світлодіодні круглі передні фари, футуристичні задні ліхтарі, грати радіатора трапецієподібної форми з плавними кутами, що перегукуються з колісними арками, надають моделі сучасного та самобутнього зовнішнього вигляду.

СТВОРЕНИЙ З ОБЛІКОМ СУЧАСНИХ ІНЖЕНЕРНИХ РІШЕНЬ

Новий HAVAL DARGO збирають з використанням автоматизованого передового обладнання. Кожен автомобіль проходить кілька етапів підтвердження якості за стандартами провідних іноземних автовиробників.

ВНУТРІШНЯ СИЛА

Силовий агрегат та ходова частина відповідають екстер’єру: новий HAVAL DARGO оснащений 2-літровим бензиновим двигуном потужністю 192 к.с. з 7-студруком роботизованою коробкою передач 7DCT «мокрого» типу.

ПЛАТФОРМА L.E.M.O.N.

Сучасна модульна платформа L.E.M.O.N. забезпечує високий рівень безпеки, варіативності, продуктивності та економічності автомобіля.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПОВНИЙ ПРИВІД 4WD

HAVAL DARGO обладнаний інтелектуальною системою повного приводу 4WD, а також системою вибору 8 режимів руху: еко, спорт, стандарт, сніг, бруд, пісок, трава/жвір, вибоїни. Вибирайте шлях і рухайтеся в найкращому режимі.

ГАЛЕРЕЯ DARGO HAVAL

Haval у Полтаві та області

Полтава

вул. Київське шосе, 21 а

+38 (0532) 64-93-01
avtosalon@haval.poltava.ua