КОНТРОЛЬ БЕЗПЕКИ

Haval отримав найвищу оцінку «п’ять зірок» за захист пасажирів, пішоходів та активну безпеку, набравши загальний бал у 95% за результатами третьої серії краш-тестів C-NCAP 2020 року! Інтелектуальні кросовери HAVAL практично відразу зайняли лідируючі позиції з продажу та залишаються бестселерами досі!

Автомобілі HAVAL впевнено завойовують ринок не лише завдяки доступній ціні, але й високій безпеці автомобілів!

ПАСИВНА БЕЗПЕКА HAVAL

Міцний кузов HAVAL – запорука безпеки!
Високоміцні матеріали та продумана конструкція кузова забезпечують Haval високий рівень пасивної безпеки. Крім того, кросовер оснащений сучасними інтелектуальними системами активної безпеки.

Для забезпечення пасивної безпеки Haval використовується унікальна конструкція кузова 3DP (комплексна система захисту пасажирів, пішоходів і частин автомобіля), розроблена Great Wall Motor. Частка високоміцної сталі в автомобілі перевищує 65%, а частка сталі гарячого штампування/надвисокої міцності досягає 33,4%. Таким чином, у передньому, боковому та передньому тесті з 40% перекриттям, Haval забезпечує високий рівень безпеки пасажирів.

При фронтальному краш-тесті зі 100% перекриттям на швидкості 50 км/год двигун Haval йде вниз, а підрамник поглинає енергію удару. Завдяки втопленій конструкції двигуна та надміцному кузову переднє лобове скло Haval не розбивається при зіткненні, при цьому двері не деформуються та відчиняються після аварії.

АКТИВНА БЕЗПЕКА HAVAL

У тесті C-NCAP Haval займає лідируючі позиції на внутрішньому ринку за показниками активної безпеки з рейтингом 95,4%.

Всі Haval оснащуються фронтальними подушками безпеки для водія та переднього пасажира, а також бічними подушками безпеки. У різних комплектаціях цей набір доповнюється також бічними шторками безпеки по всій довжині салону.

Активні підголівники передніх сидінь знижують ризик травми шиї, а переднатягувачі Autoliv роблять ремені безпеки більш ефективними.

У ряді комплектацій пропонується широкий набір найсучасніших високотехнологічних систем активної безпеки: система попередження про можливе фронтальне зіткнення, автоматична система гальмування (АЕВ), адаптивний круїз-контроль (ACC), системи попередження про можливе зіткнення під час руху вперед (FCW), моніторинг сліпих зон (BSM), попередження про вихід зі смуги руху з функцією повернення в смугу (LDW та LKA).

Салон Haval

Ми любимо наших клієнтів!

Тест Драйв

Запишіться вже сьогодні!

Haval у Полтаві та області

Полтава

вул. Київське шосе, 21 а

+38 (0532) 64-93-01
avtosalon@haval.poltava.ua