Не так давно в мережі з’явилася інформація про те, що китайський бренд Haval готується вивести на ринок новий купейний паркетник H6S. Його дебютний показ відбувся цього літа під час проведення автовиставки в Ченду.

Тепер же стало відомо про те, що новинка вже запущена в продаж на території Китаю. Багато експертів не виключають можливості появи Haval H6S і на українському авторинку. Якщо говорити про саму новинку, то вона вийшла досить оригінальною і стильною. Крос відрізняє спортивний вигляд, а по його периметру виробник встановив обвіси, що підкреслює позашляхові здатності моделі.

Порівнюючи новий Haval H6S з моделлю-попередницею H6 Coupe, можна відзначити, що дебютант ринку отримав більший кузов, габарити якого тепер становлять 4727 х 1940 х 1729 мм. Таким чином, крос виріс в довжину і ширину на 44 і 54 мм, відповідно. Міжосьова відстань не змінилося. Як і раніше, воно досягає 2738 мм.

Відчутно в плані спортивної спрямованості додав і салон кросовера. У ньому з’явилися декор з карбону, а також контрастна прострочка. Передні крісла отримали більш серйозну бічну підтримку, а також систему активних підголівників. Вбудовані можливості купейного паркетника включають віртуальну «приборку», дисплей-проекцію на вітровому склі, круговий відеоогляд, а також ряд вбудованих помічників.

Перелік силових установок охоплює два доступних агрегати: 2-літровий турбомотор і гібридний 1,5-літровий агрегат. Віддача першого становить 211 к.с., а другий виробляє до 243 к.с. Ведучий привід залежить від типу комплектації та може бути переднім або повним. Ціна на новинку на домашньому ринку стартує з позначки, еквівалентної 21500 доларів.