За шість років – жодного вогнища корозії на кузові і в багажнику.

Китайська Асоціації розвитку якості і безпеки (China Association for Consumer Products Quality and Safety Promotion, CACPQSP) зібрала дані про схильність корозії автомобілів дев’яти моделей із середньою ціною близько 120 тисяч юанів. Дослідження торкнулося область кузова, підвіски, багажника і моторного відсіку,повідомляють«Китайські автомобілі» з посиланням на проміжні результати аналізу CACPQSP.

До уваги бралися автомобілі віком три роки і шість років. До цього переліку «автомобілів широкого споживання» увійшли машини брендів Changan, Haval, Toyota, Volkswagen, Buick і інших з представлених в Китаї.

Близький до світового клас корозійної стійкості показав Haval H6. За даними фахівців Асоціації, іржа на кузові була відсутня як у трирічних примірників, поряд з Changan Eado і Buick Excelle, так і на шестирічних – тут компанію китайському кросоверу знову склав Buick Excelle, а також Nissan Sylphy.

Крім того, шестирічні Haval H6, Buick Excelle і Volkswagen Lavida не мали іржі і в багажнику.

Лідерами по опірності корозії в салоні, моторному відсіку і деталях підвіски стали шестирічні Buick Excelle, Volkswagen Lavida і Toyota Corolla, однак саме Haval H6 згадується в звіті частіше інших машин – і вже точно частіше інших китайських брендів.