HAVAL JOLION

Переваги

HAVAL JOLION. Пік інновацій L2

HAVAL JOLION (Хевел Джолайн) – компактний кросовер нового покоління, створений на інноваційній інтелектуальній платформі L.E.M.O.N. (Л.Е.М.О.Н.), яка завдяки легкій вазі забезпечує покращену маневреність, більш високий рівень комфорту та безпеки, а також підвищену паливну ефективність. Застосовуючи автономне водіння рівня L2, HAVAL JOLION перевершить Ваші очікування. Отже, з легкістю натискаємо кнопку запуску двигуна та рушаємо вперед до мрії!

Сучасний дизайн, сповнений емоцій

Навколо панує дух сучасності, який захоплює подих. Поруч із стильним HAVAL JOLION одразу відчуваєш себе набагато молодшим, адже кожна його риса втілює інноваційні тенденції дизайну. Яскрава та технологічна світлодіодна головна оптика посилює його емоційну появу та підкреслює його сенсорну чуттєвість, завдяки якій відкривається світ інноваційного досвіду водіння, сповненого легкості, радості та задоволення.

Нова платформа – покращена ефективність

Побудований на новітній платформі L.E.M.O.N. (Л.Е.М.О.Н.), яка характеризується більш легкою вагою, HAVAL JOLION забезпечує підвищену ефективність та покращене споживання палива. Оснащений 1.5-літровим бензиновим двигуном та 7-ступеневою трансмісією DCT (Ді-Сі-Ті) мокрого типу з подвійним зчепленням, НAVAL JOLION генерує максимальну потужність 143 к.с. та максимальний крутний момент 210 Нм, при цьому рівень споживання палива знижено до 6,8 л/100 км (в заміському циклі).

Колір

Hamilton White
Green
Santiago Blue
Ayers Gray
Mars Red
Crystal Black

Зовнішній вигляд

Яскрава та технологічна світлодіодна головна оптика
Оригінальні світлодіодні задні ліхтарі
Виразна бічна лінія, яка підкреслює динамічний характер автомобіля
Стильні 18-дюймові легкосплавні диски

Інтер'єр

Простір нових можливостей

Відчуйте справжню красу життя. Разом з HAVAL JOLION Ви поринете у світ захоплюючих та комфортабельних подорожей. Завдяки довгій колісній базі (2700мм) та вишуканим шкіряним сидінням автомобіль створює розкішний простір, в якому можна відпочити під час довготривалого круїзу. Водій отримає максимум задоволення від керування, адже його ергономічне робоче місце продумано до деталей. Зручний модуль перемикання передач, триекранний інтелектуальний звязок, затишний підігрів сидінь, інтерфейси USB (Ю-Ес-Бі) та бездротова зарядка для мобільного телефону – салону HAVAL JOLION характерна мінімалістична естетика у поєднанні з технологіями майбутнього, які відкривають нові можливості та змінюють традиційне сприйняття подорожей.

Провідна в своєму класі колісна база 2700 мм забезпечує розкішний простір та високу комфортабельність

Панорамний дах додає нотку розкоші до дизайну інтер’єру та дозволяє отримати максимальну насолоду від водіння

Система складання задніх сидінь в пропорції 60:40 забезпечує просторе багажне відділення для різноманітних круїзних цілей

Галерея

Безпека та інтелект

Легко як на автопілоті

Тепер Ви маєте можливість обирати найлегший спосіб керування, адже HAVAL JOLION (Хевел Джолайн) є новим втіленням інтелектуальних подорожей майбутнього. Завдяки автономному водінню рівня L2 (Ель 2), кожна поїздка перетворюється на справжнє задоволення. Не докладаючи великих зусиль, Ви рухаєтесь вільно та впевнено вперед, адже поруч є надійні помічники. Система допомоги утримання в центрі смуги руху (LCK, Ель-Сі-Кей) автоматично відрегулює кермо при відхиленні від траєкторії руху, а інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (АCC, Ей-Сі-Сі) автоматично контролює швидкість та безпечну дистанцію до автомобіля, який рухається попереду. Все, що залишається зробити Вам – кермувати та слідкувати за дорожньою ситуацією. Безсумнівно, під час круїзу по місту Вашою улюбленою функцію стане незамінна система допомоги при русі в заторі (TJA, Tі-Джей-Ей), яка значно полегшує керування під час монотонного руху в час пік.

Автоматична допоміжна система при паркуванні робить процес паркування набагато легшим та безпечнішим

Інтелектуальна допомога круїз-контролю автоматично регулює швидкість та підтримує безпечну дистанцію

Система кругового огляду допомагає виявити перешкоди зовнішнього середовища для уникнення зіткнення

Інтелектуальний зв'язок, який виходить за межі класу

Ви готові до нових здивувань? Компактний зовні, HAVAL JOLION перевершує очікування користувачів з точки зору розкоші інтелектуального оснащення. На борту Вас очікують вишукані футуристичні технології: великий 12,3-дюймовий екран мультимедійної системи, РК-дисплей цифрової панелі приладів, а також кольоровий проекційний дисплей (HUD, Ейч-Ю-Ді), який значно підвищує рівень безпеки та комфорту під час керування. Рухаючись на зустріч майбутньому, HAVAL JOLION вже активно застосовує такі сучасні опції, як підтримка інтерфейсів Android Auto (Андроід Авто) та Apple Carplay (Епл Карплей), а також бездротова зарядка для мобільного телефону.

Трьохекранний інтелектуальний зв'язок забезпечує усестороннє інформування під час водіння

Завжди на зв’язку завдяки інтерфейсам Android Auto та Apple Carplay (Андроід Авто та Епл Карплей)

Безпровідна зарядка для мобільного телефону підкреслює сучасність та орієнтацію на майбутнє

Інтелектуальна турбота про Вашу безпеку

Ваша безпека – його пріоритет. Коли Ви за кермом, HAVAL JOLION (Хевел Джолайн) уважно піклується про Вас та Ваших пасажирів. Інноваційна концепція безпеки 3DP (Три Ді-Пі) від GWM (Грейт Вол Моторс) забезпечує усестороннє відчуття захисту, охоплюючи «захист пасажирів», «захист пішоходів» та «захист автомобіля».

В моделі застосовуються такі сучасні опції як система екстреного гальмування при небезпечному виявленні пішохода (AEB-P, Ей-І-Бі-Пі), система контролю дистанції спереду (FCW, Еф-Сі-Дабл-Ю), система попередження про зіткнення та перешкоду позаду (RCW, А-Сі-Дабл-Ю), функція розумного ухилення та інтелектуальне управління в поворотах (IACC, Ай-Ей-Сі-Сі).

Окрім цього, HAVAL JOLION передбачає застосування таких новітніх інтелектуальних технологій, як моніторинг сліпих зон, система утримання в смузі руху (LKA, Ель-Кей-Ей)) та система розпізнавання дорожніх знаків (TSR, Ті-Ес-А), яка значно знижує ризик порушення правил дорожнього руху.

Технологічною особливістю даної моделі є система моніторингу втоми водія, яка здатна розпізнати втому водія за стилем водіння та іншими характеристиками.

В разі, якщо система ідентифікує високий рівень втоми водія, вона надасть голосове попередження та запропонує якнайшвидше зробити паузу, щоб припаркувати автомобіль в безпечному місці.

Галерея