HAVAL H9

Переваги

Двигун 2,0 л з турбонаддувом і прямим уприскуванням

Двигун досягає максимального крутного моменту 385 Н·м при 1800 об/хв і зберігає високий вихідний крутний момент до 3600 об/хв, а також реалізує ефективну потужність «низької швидкості і високого крутного моменту» при високій потужності і економії палива.

8-ступінчаста автоматична коробка передач ZF

Завдяки високому передавальному числу нижньої передачі, постійною високою вихідної потужності на зниженій передачі і посиленому крутним моментом на низькій швидкості повного приводу (4L) він має поліпшені позашляховими характеристиками.

Передня двохважільна підвіска

За рахунок поглинання поперечних сил руху, підвіска забезпечує щільний контакт шин з поверхнею, що підвищує стійкість автомобіля в різних дорожніх умовах.

Багатоважільна залежна задня підвіска

Значно зменшує різноспрямовані сили, що виникають під час руху, сприяє підтримці заданої траєкторії, забезпечуючи при цьому відмінну плавність ходу під час прискорення і гальмування.

Підвищена прохідність

Професійна конструкція шасі і рама забезпечують стійкість кузова до скручування і опору при русі по пересіченій місцевості і нерівній дорозі, щоб забезпечити безпеку пасажирів.

Удосконалена система управління позашляховиками

Завдяки семи режимам водіння, включаючи АВТО, СПОРТ, СНІГ, ПІСОК, БРУД, 4L і ЕКО, а також поліпшеною керованості на бездоріжжі, ви можете насолоджуватися водінням в будь-яких дорожніх умовах.

3 блокування диференціала (передній, середній і задній)

HAVAL H9 оснащений передньої / задньої механічної блокуванням диференціалу Eaton з електронним управлінням, яку можна заблокувати вручну. Центральний багатодисковий диференціал зчеплення може виконувати функцію блокування.

Круїз-контроль Offroad

У суворих дорожніх умовах, таких як сніг, пісок і камені, водій може контролювати напрям руху, утримуючи кермо. Двигун і гальмівна система будуть підтримувати задану швидкість (5-12 км/год) і уникати занесення і блокування, щоб допомогти водієві легко вибратися з неприємностей.

Помічник повороту при гальмуванні

Він покращує характеристики автомобіля при повороті, зменшує радіус повороту, збільшує рухливість автомобіля і вирішує проблеми водіння в екстремальних дорожніх умовах.

Колір

Ayers Grey
Crystal Black
Forest Green
Hamilton White

Зовнішній вигляд

Новий дизайн

Абсолютно новий дизайн додає автомобілю бездоганну красу і сміливий і невимушений вигляд.

Динамічні лінії

Низька передня і висока задня бічні лінії візуально збільшують довжину і підсилюють спортивне відчуття HAVAL H9.

Світлодіодні задні ліхтарі

Класичний дизайн задніх ліхтарів потужних позашляховиків HAVAL і світлодіодні джерела світла для стоп-сигналів і габаритних вогнів створюють прозорий і чіткий візуальний ефект.

Бічні підніжки з підсвічуванням

Для зручної посадки і висадки.

Інтер'єр

М'який інтер'єр

Якісні матеріали обробки, просторий салон і продуманість в деталях забезпечують високий рівень комфорту для водія і пасажирів.

Багатофункціональний розкішне сидіння

Обтягнуті високоякісною перфорованою шкірою сидіння з функціями обігріву, вентиляції та масажу, а також опора для ніг для сидінь переднього ряду підвищують комфорт для водія і пасажирів.

Простір і комфорт

Великий 7-місцевий салон і різноманітні місця для зберігання речей забезпечують простір і комфорт. Панорамний люк в даху одночасно розкішний і функціональний.

Якісний електронний перемикач

Високоякісна електронна система перемикання передач забезпечує плавну роботу і точне місце розташування передач, проста в експлуатації і дуже високотехнологічна.

7-дюймова РК-панель

Завдяки трьом видам інтерфейсів повністю задовольняє ваші потреби.

Звук нескінченності від Harman International

Нова якість звуку Clari-Fi і поліпшені функції регулювання.

Безпека

Подушки безпеки з усіх боків

HAVAL H9 обладнаний подвійними подушками безпеки переднього ряду сидінь, бічними подушками безпеки переднього ряду і поздовжніми подушками безпеки-фіранками, щоб забезпечити більш широку зону захисту і в разі зіткнення ефективно захистити безпеку пасажирів.

Bosch 9. 3 покоління ESP

Об'єднує HDC, HHC, ABS, EBD, HBA, RMI, TCS і інші конфігурації безпеки, а також недавно додає парковку P-gear, вторинні функції запобігання зіткнень. Маючи більш високими характеристиками, більш швидким відгуком та більш високою ефективністю роботи, він зберігає стійкість кузова, знижує ймовірність аварії, допомагає в управлінні і забезпечує коефіцієнт безпеки в особливих умовах водіння (таких як сніг і мокра дорога).

L2 Pilot Assist

Наука і технології забезпечують безпеку. Завдяки інтелектуальному модулю далекого огляду і радіолокаційному датчику реалізована активний захист в будь-яких дорожніх умовах, будь-яких ситуаціях і при будь-якій погоді, а також дійсно реалізований тривимірний безпечний режим з активним розпізнаванням і швидким реагуванням.

AFS

Асистент регулювання нахилу кузова і функція включення / вимикання світла, а також кілька допоміжних функцій в освітленні створюють комфорт і підвищують рівень безпеки.

Галерея