HAVAL H6 All new

Переваги

Абсолютно новий та інноваційний двигун

GW4B15 / GW4C20NT Нова потужність даної версії HAVAL Н6 забезпечується турбованим 1,5 л і 2,0 л бензиновими двигунами з безпосереднім уприскуванням, системою подвійного VVL технології газорозподілу, і 7-ми ступінчастою DCT трансмісією мокрого типу з подвійним зчепленням.

7-ми ступінчаста DCT трансмісія мокрого типу з подвійним зчепленням

Цей компонент є найвищу технологію автомобільної трансмісії в міре.Ето підтверджує нагорода «ТОП-10 трансмісій світу 2017». Дана трансмісія забезпечує швидке перемикання передач, це займає всього близько 0,2 секунди.

Система кругового огляду 360 °

Мультимедійний екран відображає 360 ° огляд навколо автомобіля за допомогою декількох ширококутних камер. Незамінна допомога в безпечної та комфортної парковці.

Колір

Carney Blue
Cocoa Brown
Crystal Black
Hamilton White
Mars Red

Зовнішній вигляд

Панорамний люк на даху

Новий Н6 оснащений інтелектуальним електронним анти-закриттям панорамного люка від всесвітньо відомого постачальника Webasto.

Ефектні бічні лінії

Динамічний клиновидний дизайн кузова з подвійною лінією створює похилу злітну смугу.

Світлодіодні задні ліхтарі
Оптика OSRAM / LED

Високо функціональні фари головного світла, обладнані галогенними лампами відомого виробника OSRAM для комплектації Fashionable, і світлодіодними LED для копмлектацій Intelligent / Supreme.

Автоматичне очищення скла

Датчик дощу автоматично включає і регулює швидкість ходу склоочисників Bosch, тим самим забезпечує водія чітким видом і значно покращує зручність і безпеку руху під час дощу і снігу.

Легкосплавні колісні диски R18 / R19

18 або 19 дюймові високі плоскі шини забезпечують стабільність управління Н6, а металеві диски відображають сучасний, стильний, модний і спортивний вигляд автомобіля.

Інтер'єр

Великий простір в автомобілі
Двозонний автоматичний кондиціонер

Велика кількість точних датчиків дозволяє автоматично регулювати і підтримувати різну температуру для зони водія і переднього пасажира.

Система HMI

Використовуйте ручку (або багатофункціональну клавішу) і кілька кнопок для відображення на екрані для зручного управління функціями автомобіля та перегляду інформації.

Електричне стоянкове гальмо EPB + AUTO HOLD

Комфорт і зручність: парковка за допомогою кнопки EPB. Активний AUTO HOLD - допомагає автоматично утримувати автомобіль в нерухомому стані; автоматично відключається, коли система виявляє намір рушити з місця.

Подвійні порти для зарядки USB на задніх сидіннях

Безпека

Кругова безпека

Завдяки концепції тривимірної конструкції безпеки "всебічного захисту для пасажирів, пішоходів і автомобілів", модель All new HAVAL H6, відповідає найвищим стандартам безпеки в світі, таким як IIHS і E-NCAP.

Попередження про виїзд зі смуги (LDW)

Система LDW відправить інформацію про тривогу після виявлення ненавмисного виїзду за межі смуги руху. Система може розпізнавати різні ряди смуг, ефективне відстань 70м, кут виявлення 52°.

Асистент зміни смуги руху (LCA)

Виявлення в реальному часі лівої і правої сліпих зон автомобіля за допомогою радар-детектора. У разі небезпеки при зміні смуги руху сигнальна лампа всередині двері подасть попередження.

Система попередження про перехресне трафіку (CTA)

За допомогою радіолокаційного датчика, ця система виявляє рухомі транспортні засоби позаду автомобіля в поперечному напрямку. У разі наближення небезпечного автомобіля сигнальна лампочка на мапі двері видасть попередження, що супроводжується звуковою сигналізацією.

Галерея