Новости

Новий HAVAL H2. Твоя формула комфорту

24.02.2020

 

Новий HAVAL H2 втілює в собі нові технології комфорту, ефективну потужність, сучасний дизайн і високий рівень безпеки. Поєднуючи безліч корисних опцій за доступною ціною, цей компактний міський кросовер представляє оптимальне рішення з точки зору співвідношення ціни та якості. Купуючи новий HAVAL H2, Ви будете відчувати себе комфортно. Переконайтеся самі, HAVAL H2 – це якісний та розумний вибір.

 

Технології комфорту, які окрилюють

 

Вдосконалені алгоритми безпеки подарують Вам душевний спокій. Технологія безключового доступу дозволить легко входити і виходити, а для того, щоб відчути радість водіння, Вам достатньо лише натиснути на кнопку «Start Engine». Управління аудіо, Bluetooth і круїз-контролем на кермі подарує більше задоволення від водіння і дозволить менше відволікатися від дороги.

 

Слухайте музику, відповідайте на дзвінки, керуйте навігацією – з підтримкою Carplay керування автомобілем стане набагато комфортніше, цікавіше і різноманітніше.

Більше сонячного світла, свіжого повітря і краси природи – з панорамним дахом кожна поїздка за кермом HAVAL H2 стане незабутньою подорожжю.

 

 

Максимальна безпека. Максимальна підтримка

 

Рухайтеся вперед із впевненістю! Новий HAVAL H2 готовий надати Вам свою надійну підтримку в будь-якій дорожній ситуації. Дивовижне оновлення професійної підвіски SUV, ESP нового покоління (система курсової стабілізації), а також TCS (протибуксувальна система) забезпечує комфортне управління на всіх видах доріг.

 

 

 

HAVAL H2 оснащений кузовом надзвичайно високої жорсткості і конструкцією підвищеної якості, яка дозволяє водієві та пасажирам відчувати себе в безпеці. Залежно від комплектації HAVAL H2 володіє 6-ма подушками безпеки, які забезпечують всебічний захист для пасажирів в екстрених ситуаціях.

 

Сучасний і виразний дизайн

 

Дизайн нового HAVAL H2 уособлює сучасні світові тенденції. Виразні лінії кузова надають моделі естетичну динаміку. Нова світлодіодна інтегрована головна оптика створює хижий і стрімкий погляд. 18-дюймові легкосплавні диски додають впевненість і стабільність зовнішньому вигляду автомобіля.

 

 

Стильні манери нової моделі елегантно доповнює витончений інтер'єр: в ергономічних розкішних сидіннях з еко-шкіри преміум Ви відчуєте справжній комфорт.

 

 

Потужність за межами уявного

 

Кожен крок вперед спрямований в майбутнє. Ведучий в своєму класі 1,5-літровий ефективний турбований двигун генерує 105 кВт потужності і 202 Нм крутного моменту. Силовий агрегат працює в парі з економічною 6-ступінчастою автоматичною трансмісією, забезпечуючи високу продуктивність. 

 

 

 

Безключевий доступ

Камера заднього виду

Система моніторингу тиску в шинах

 

HAC (система допомоги при старті руху на підйомі)

Інформаційна панель приладів

Денні ходові вогні

 

Вернуться назад