Новости

Літній розпродаж автомобілів HAVAL 2019 року випуску зі складу

05.08.2020

Бажаєте подорожувати за кермом власного автомобіля? Тоді не втрачайте момент! Компанія «Нова енергія України» - офіційний дистриб’ютор автомобілів HAVAL та Great Wall – оголошує літній розпродаж автомобілів HAVAL 2019 року випуску зі складу.

Тільки в період з 1 по 31 серпня 2020 року Ви зможете придбати рамний позашляховик Н9 та компактний кросовер Н2 за спеціальною вигідною ціною!

Літо – найкращий час для автомобільних подорожей

Літо дарує нам натхнення для захоплюючих подорожей та незабутнього відпочинку. Все, що Вам зараз необхідно – це надійний автомобільний перевізник, який допоможе Вам реалізувати найсміливішу туристичну ідею! Завдяки своїм позашляховим можливостям автомобілі HAVAL готові відкривати для Вас туристичні, ландшафтні та історичні місцевості України, шлях до яких не завжди буває простим. Незалежно від дорожніх перепон, за кермом HAVAL Вас очікує комфортна подорож, сповнена позитивних емоцій!

Літній розпродаж HAVAL H2 2019 року випуску: Ваш розумний вибір

В період акції Ви зможете придбати кросовер Н2 в комплектації з 6-ступеневою автоматичною трансмісією за спеціальною ціною від 486 863 грн.* Компактний міський кросовер Н2 – автомобіль, який втілює принцип доступної мобільності. Вже в базовій версії Н2 рясно укомплектований сучасними технологіями, серед яких смарт-ключ, безключовий доступ, круїз-контроль та кнопка запуску двигуна.  Окрім цього, модель пропонує додаткові опції, які також коштують недорого: камера заднього виду з динамічною розміткою, система курсової стабілізації та підігрів передніх сидінь. Переконайтесь самі, Н2 – це оптимальне рішення з точки зору хорошого оснащення за доступною ціною.

Більше інформації про Н2 2019 року випуску.

Вернуться назад