ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК БРЕНДУ HAVAL
У ПОЛТАВІ ТА ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ "АВТОСНАБ"

Haval H6 II

від 1 141 417 грн
від 1 008 000 грн

Кольори

Black

Atlantis Blue

Messiah Brown

Ayers Gray

Green

Mars Red

Hamilton White

Інтелектуальна система повного приводу 5-го покоління забезпечує автоматичне перемикання між переднім та повним приводом залежно від дорожніх умов

Довга колісна база та оновлена ​​передня підвіска Macpherson (Макферсон) для покращеної маневреності та більш стабільного водіння

Модернізована трансмісія 7DCT другого покоління забезпечує покращену ефективність перемикання передач

Двигун 2.0 GDIT (Джи-Ді-Ті-Ай) увійшов до ТОП-10 найкращих двигунів рейтингу «Серце Китаю»

Новий HAVAL H6
Потужний драйв із L2

Продовжуючи династію легендарного автомобіля, який неодноразово ставав чемпіоном продажів у сегменті SUV (Ес-Ю-Ві) у Китаї, HAVAL H6 (Хевел Ейч 6) третього покоління відкриває нову еру інтелектуальних позашляховиків. Створений інноваційної інтелектуальної платформи L.E.M.O.N. (Л.Е.М.О.Н.), новий HAVAL H6 демонструє технологічну силу бренду та перевершує очікування щодо рівня безпеки, комфорту та інтелектуального водіння. Завдяки розумним генам новий HAVAL H6 забезпечує професійне виконання сміливих маневрів, трансформуючи екстремальні відчуття у впевнену свободу руху.

Оновлені технології – покращена ефективність

Побудований на новій платформі L.E.M.O.N., яка характеризується полегшеною вагою, HAVAL H6 забезпечує підвищену ефективність та покращене споживання палива. Оснащений 2.0-літровим турбованим бензиновим двигуном та 7-ступінчастою трансмісією DCT (Ді-Сі-Ті) мокрого типу з подвійним зчепленням, новий НAVAL H6 генерує максимальну потужність 204 к.с. і максимальний момент, що крутить, 320 Нм. При цьому максимальний діапазон моменту, що крутить, нового автомобіля збільшений до 1400-4000 об/хв, що робить поїздку більш ефективною. Порівняно з попередником HAVAL H6 третього покоління має більш легку вагу, що дозволило підвищити економію палива на 14,5% та знизити витрату палива до 6,8 л/100 км (у заміському циклі). Крім цього, модель оснащена інтелектуальною системою «Старт-Стоп», яка також сприяє економії палива та зменшенню викидів СО2.

Нова естетика, що розкриває життєву силу

HAVAL H6 третього покоління – справжній шедевр дизайнерської думки, який поєднує унікальний код східної культури та футуристичний мінімалізм елегантного кокпіту. Втілюючи концепцію «Східного футуризму», відтепер дизайн Haval H6 змінює тон агресивності на відчуття вишуканої елегантності. Розкішні ґрати радіатора, майстерно виконані в стилі класичного китайського візерунка, який широко застосовувався в китайській старовинній архітектурі, символізуючи оберіг та щастя. Яскраві світлодіодні фари, що нагадують спалах полум’я, є виразом енергії та життєвих сил. Задні світлодіодні ліхтарі, стилізовані під лінію горизонту, демонструють надію та безтурботність. Ефектний естетичний символізм, втілений у новому HAVAL H6, відкриває джерела життєвої сили, наповнюючи нас почуттям захищеності та впевненості у кожному кроці.

Решітка

Вишукана решітка радіатора класичної китайської геометричної форми

Оптика

Яскрава світлодіодна головна оптика від відомого бренду Osram

Бокові линії

Виразна бічна лінія, яка додає скульптурності зовнішньому вигляду

Світлодіодні фонарі

Оригінальні світлодіодні задні ліхтарі для кращої видимості у нічний час

Безпека на рівні «шостого чуття»

Оснащений інтелектуальними технологіями “передбачення” дорожніх ситуацій, HAVAL H6 третього покоління надає Вам абсолютне відчуття спокою та впевненості під час керування. Завдяки автономному водінню рівня L2 (Ель 2) HAVAL H6 реалізує такі технології як автоматичне екстрене гальмування (АЕВ, Ей-І-Бі), функція інтелектуального ухилення, інтелектуальне управління в поворотах (IACC, Ай-Ей-Сі-Сі), інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (АCC, Ей-Сі-Сі), а також система розпізнавання дорожніх знаків (TSR, Ті-Ес-А). Ці та інші інноваційні функції допомоги при керуванні дозволяють виконувати безпечні маневри та значно підвищують рівень безпеки руху.

Нова концепція тривимірного захисту

Для забезпечення всебічного відчуття безпеки HAVAL H6 третього покоління застосовує абсолютно нову концепцію тривимірного захисту 3DP (Трі Ді-Пі) від GWM (Грейт вол Моторс), яка охоплює «захист пасажирів», «захист пішоходів» та «захист автомобіля». Завдяки посиленій конструкції кузова, яка на 71,61% складається з високоміцної сталі та системі 6-ти подушок безпеки HAVAL H6 забезпечує гідний фізичний захист пасажирам.

Захист пасажирів

“Захист пасажирів” – 6 подушок безпеки, що захищають пасажирів з усіх боків.

Захист пішоходів

“Захист пішоходів” – система екстреного гальмування при небезпечному виявленні пішоходів (AEB-P, Ей-І-Бі-Пі)

Захист автомобіля

“Захист автомобіля” – система контролю дистанції спереду (FCW, Еф-Сі-Дабл-Ю)

Безпечна перспектива комфорту

Зустрічайте новий рівень комфорту, який дбає про Вашу безпеку. Зручний важіль перемикання передач, система обігріву сидінь, бездротова зарядка мобільного телефону, триекранне поєднання 10,25-дюймової панелі приладів, проекційного дисплею (HUD, Ейч-Ю-Ді) та 12,3-дюймового центрального екрана мультимедійної системи, Bluetooth третього покоління втілює передові технології комфорту, удосконалюючи як всебічний сприйняття, а й підвищуючи безпеку водіння абсолютно новий рівень. З погляду комфортного водіння технологічною родзинкою моделі є система допомоги під час руху в пробці (TJA, Ті-Джей-Ей), яка значно допомагає зменшити напругу при повільному русі. Активуючи систему одним дотиком, Ви зможете керувати автомобілем безпечно без зайвих зусиль, адже функції кермового керування, прискорення, гальмування та дотримання безпечної дистанції контролюватимуться автомобілем автоматично.

HUD дисплей

Інтелектуальний проекційний дисплей (HUD) з кольоровою візуалізацією дозволяє легко зчитувати важливу інформацію під час водіння

Перемикання передач

Важіль перемикання передач з глянцевим покриттям додає сяючого візуального ефекту інтер’єру автомобіля

Понорамний дах

Великий панорамний дах дарує єднання з природою та надає безмежне почуття свободи

Цифрова панель

Цифрова панель приладів у футуристичному стилі створює естетичну насолоду та забезпечує необхідними даними

Н6 – справжня зірка паркування

Нові зірки яскраво сяють. НAVAL H6 третього покоління викликає сліпучий візуальний ефект не тільки завдяки яскравому зовнішньому вигляду, але і блискучому вмінню здійснювати безпечні маневри під час паркування Використовуючи зображення камери кругового огляду та систему датчиків для запобігання зіткненню місця для паркування та забезпечує автоматичне керування автомобілем. Все що залишається зробити – це лише направити автомобіль в місце паркування за допомогою системи підказок на екрані мультимедійної системи.

Інтелектуальна система допомоги водінню

HAVAL H6 третього покоління визначає глобальну тенденцію інтелектуальних позашляховиків та втілює бачення безпечних інтелектуальних подорожей. Разом з інтелектуальною системою допомоги управління стає набагато безпечнішим, ніж будь-коли. Допоміжна система під час руху вперед, яка ідентифікує рухомі об’єкти спереду (автомобілі, пішоходів, велосипедистів) та запобігає фронтальному зіткненню (FCW, Еф-Сі-Дабл-Ю), а також допомозі при русі на перехресті (AEB-Crossroad, Ей-І- Бі-Кросроад), яка виявляє зустрічний транспорт та запобігає зіткненню, вчасно попередять водія про небезпечну ситуацію та застосують екстрене гальмування у разі потреби. Крім цього, такі опції як система допомоги утримання в смузі руху (LKA, Ель-Кей-Ей), система попередження про виїзд зі смуги руху (LDW, Ель-Ді-Дабл-Ю), а також моніторинг сліпих зон дозволять Вам рухатися більше впевнено та вільно, зберігаючи безпечну траєкторію руху.

Haval у Полтаві та області

Полтава

вул. Київське шосе, 21 а

+38 (0532) 64-93-01
avtosalon@haval.poltava.ua